Birlamchi qadoqlash turi
Kiritilgan ma'lumotlar preparatni qo'llash bo'yicha yo'riqnomada ko'rsatilgan ma'lumotlarga mos kelishi kerak. Ochiladigan ro'yxat / katalogdan to'g'ri variantni tanlashingiz kerak. Foydalanish yo'...
⚠️ Mahsulot fotosurati rakursi (majburiy)
O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasining talablariga muvofiq quyidagilar zarur: bitta mahsulotning besh xil rakursdagi (old, orqa, o'ng, chap va yuqori) beshta fotosuratini oq fonda taqd...
🔔 Maʼlumot: Alyuminiy idishlarda raqamli markirovkani yo'lga qo'yishga bag'ishlangan seminar
Hurmatli mahsulot aylanmasi ishtirokchilari! 🟢25-iyun kuni “Asl Belgisi” Milliy raqamli markirovka tizimining operatori “CRPT TURON” MChJ tashabbusi bilan “Alyuminiy idishlarni raqamli markirovkala...
Faol modda va uning miqdori
Kiritilgan ma'lumotlar preparatni qo'llash bo'yicha yo'riqnomada ko'rsatilgan ma'lumotlarga mos kelishi kerak. Foydalanish yo'riqnomasidagi maydon: Tarkib -> Faol modda.
Boshqaruv usuli
Kiritilgan ma'lumotlar preparatni qo'llash bo'yicha yo'riqnomada ko'rsatilgan ma'lumotlarga mos kelishi kerak. Ochiladigan ro'yxat / ma'lumotnomadan siz mos variantni tanlashingiz kerak. Foydalanis...
Ruxsat beruvchi hujjatni berish to'g'risidagi reyestr yozuvining raqami
Ruxsat beruvchi hujjatining tegishli maydonida ko'rsatilgan qiymatni/raqamni kiritish kerak.Ruxsat beruvchi hujjat - ruxsatnoma, tasdiqlash, xulosa shaklida, shuningdek qonun hujjatlarida nazarda t...
❓ GLN nima? Uni qayerdan olish mumkin?
GLN (Global Location Number) - bu global identifikatsiya raqami boʻlib, u tashkilotlar, ularning qismlari va obyektlari: omborlar, doʻkonlar, ishlab chiqarish obyektlari va boshqalarni tanib olish ...
Retsept bo'yicha chiqariladi
Kiritilgan ma'lumotlar preparatni qo'llash bo'yicha yo'riqnomada ko'rsatilgan ma'lumotlarga mos kelishi kerak. Ochiladigan ro'yxat / katalogdan "Ha" / "Yo'q" to'g'ri variantini tanlashingiz kerak.

⚠️ Тип первичной упаковки (справочное значение, обязательное)
Вносимая информация должна соответствовать данным указанным в инструкции по применению лекарственного средства. Из выпадающего списка/справочника необходимо выбрать верный вариант. Поле в инструкци...
Согласно требованиям, предъявляемым Государственным налоговым комитетом Республики Узбекистан и Оператором цифровой маркировки, необходимо: предоставить пять фотографий одного товара в пяти разных ...
⚠️ Активное действующее вещество и его количество (обязательное значение)
Вносимая информация должна соответствовать данным указанным в инструкции по применению лекарственного средства. Поле в инструкции по применению: Состав -> Активное вещество.
⚠️ Способ введения (справочное значение, обязательное)
Вносимая информация должна соответствовать данным указанным в инструкции по применению лекарственного средства. Из выпадающего списка/справочника необходимо выбрать соответствующий вариант.Поле в и...
Номер реестровой записи о выдаче разрешительного документа
Необходимо внести значение/номер указанный в соответствующем поле разрешительного документа. Документ разрешительного характера — документ, выдаваемый уполномоченным органом в форме разрешения, сог...
GLN (Global Location Number) — глобальный идентификационный номер, который применяется для распознавания организаций, их частей и объектов: складов, магазинов, производств и т.д. Это международный ...
⚠️ Отпускается по рецепту (справочное значение, обязательное)
Вносимая информация должна соответствовать данным указанным в инструкции по применению лекарственного средства. Из выпадающего списка/справочника необходимо выбрать верный вариант "Да"/"Нет".
Разрешительный документ действителен до
Необходимо внести значение, из поля документа - "Действителен до", указанное в разрешительном документе. Документ разрешительного характера — документ, выдаваемый уполномоченным органом в форме раз...