⚠️ Qadoqlash identifikatori (pharmaId)
Qadoqlash identifikatori (PharmaID) — bu har bir farmatsevtika mahsulotiga davlat ro‘yxatidan o‘tkazish jarayonida Tibbiyot va farmatsevtika rivojlantirish agentligi tomonidan beriladigan noyob raq...
➡️Mineral o‘g‘itlar va o‘simliklarni himoya qilish vositalari: Mahsulot kartasini to‘ldirish
Mineral o‘g‘itlar va o‘simliklarni himoya qilish vositalarining iste’mol qadoqlari ro‘yxatdan o‘tkazilishi uchun quyidagi bosqichlardan o‘tish zarur:Mahsulot kartasini mahalliy shtrix-kod (prefiks ...
➡️Biologik faol qo‘shimchalar: Mahsulot kartasini to‘ldirish
Mahsulot iste’mol qadoqchasini ro‘yxatga olish uchun quyidagi bosqichlardan o‘tish zarur: Mahalliy shtrixkod (prefiks 478) bilan mahsulot kartasini yaratishda GS1 prefikslar jadvalidagi mos prefiks...
➡️Tamaki mahsuloti: Mahsulot kartasini to‘ldirish
Tamakimahsulotlari bo‘yicha iste’mol qadoqchasi ro‘yxatdan o‘tkazish uchun quyidagi bosqichlardan o‘tish zarur: Mahalliy shtrix-kod (prefiks 478) bilan mahsulot kartasini yaratishda GS1 prefikslar ...
➡️Suv: Mahsulot kartasini to‘ldirish
“Suv va sovutgich ichimliklar” tovar guruhi bo‘yicha iste’mol qadoq mahsulotini ro‘yxatga olish uchun quyidagi bosqichlardan o‘tish zarur: Mahalliy shtrix-kod (478 prefiksi) bilan mahsulot kartasin...
➡️Tibbiy mahsulotlar: Mahsulot kartasini to‘ldirish
Tibbiy mahsulotlar iste’mol qadoqlarini ro‘yxatdan o‘tkazish uchun quyidagi bosqichlardan o‘tish zarur: Mahsulot kartasini mahalliy shtrix-kod (prefiks 478) bilan yaratishda GS1 prefikslar jadvalid...
➡️Dori-darmon vositalari: Mahsulot kartasini to‘ldirish
Dori-darmon vositalarining iste’mol qadoqlarini ro‘yxatdan o‘tkazish uchun quyidagi bosqichlardan o‘tish zarur:Mahsulot kartasini mahalliy chiziqli kod (478 prefiksi bilan) bilan yaratishda, GS1 pr...
Tovar tavsiflari
Shaxsiy kabinetning "Tovar tavsiflari" bo‘limi, tovar kartochkalari bilan ishlash imkonini beradi. Bo‘limda tovar kartochkalarini shakllantirish, ularni moderatsiyaga yuborish va barcha nash qiling...

⚠️ Идентификатор упаковки (pharmaId)
Идентификатор упаковки (PharmaID) — это уникальный цифровой код, присваиваемый каждой единице фармацевтической продукции Агентством по развитию медицины и фармацевтики при государственной регистрац...
Для регистрации потребительской упаковки минеральных удобрений и средств защиты растений, необходимо пройти следующие этапы:При создании карточки товара с локальным штрих-кодом (префикс 478) обязат...
➡️Биологически активные добавки: Заполнение карточки товара
➡️Табачная продукция: Заполнение карточки товара
Для регистрации потребительской упаковки товара по табачной продукции необходимо пройти следующие этапы: При создании карточки товара с локальным штрих-кодом (префикс 478) обязательно наличие соотв...
➡️Вода: Заполнение карточки товара
Для регистрации потребительской упаковки товара по товарной группе "Вода и прохладительные напитки", необходимо пройти следующие этапы: При создании карточки товара с локальным штрих-кодом (префикс...
Для регистрации потребительской упаковки Изделия медицинского назначения, необходимо пройти следующие этапы: При создании карточки товара с локальным штрих-кодом (префикс 478) обязательно наличие с...
Для регистрации потребительской упаковки лекарственных средств, необходимо пройти следующие этапы:При создании карточки товара с локальным штрих-кодом (префикс 478) обязательно наличие соответствую...
Раздел личного кабинета «Описания товаров» предназначен для работы с карточками товаров в системе НИС «ASL BELGISI».В разделе доступны следующие функции: создание (формирование) карточек товаров; о...