Ruxsat beruvchi hujjat berilgan sana
Kiritilgan ma'lumotlar ro'yxatga olish guvohnomasida ko'rsatilgan ma'lumotlarga mos kelishi kerak. RG maydoni: Raqam/Number/Номер. Misol:
⚠️ Mahsulotning savdo nomi (majburiy qiymat)
Mahsulotning savdo nomi — bu mahsulot bozorga chiqarilgan va iste'molchiga sotiladigan nomdir.Bu marketing (kommersiya) nomi bo‘lib, savdo, reklama, qadoqlash va hujjatlarda ishlatiladi. Unda brend...
Da'volarni qabul qiluvchi tashkilotning telefoni
Ma’lumotlar mahsulot qadog‘ida va unga ilova qilingan hujjatlarda (texnik pasport, yetkazib berish shartnomasi va boshqalar) ko‘rsatiladi.Misol:Dori vositalari - ma’lumotlar preparatni qo‘llash bo‘...
E'tirozlarni qabul qiluvchi tashkilotning manzili
Ma'lumotlar tovarlarning qadoqlarida va unga qo'shilgan hujjatlar (texnik ma'lumotlar varag'i, yetkazib berish shartnomasi va boshqalar) da ko'rsatilgan.Misol:Dori vositalari - ma'lumotlar preparat...
E'tirozlarni qabul qiluvchi tashkilotning nomi
Ma'lumotlar tovarlarning qadoqlarida va unga qo'shilgan hujjatlarda (texnik ma'lumotlar varag'i, yetkazib berish shartnomasi va boshqalar) ko'rsatilgan. Tashkilot O‘zbekiston Respublikasi hududida ...
Ishlab chiqaruvchining joylashgan manzili (manzili)
Mahsulot ishlab chiqaruvchisi haqida ma'lumotlar qadoqda va qo'shimcha hujjatlarda (texnik pasport, yetkazib berish shartnomasi, bojxona deklaratsiyasi va boshqalar) ko'rsatilgan.O'zbekiston Respub...
Ishlab chiqaruvchi (tayyorlovchi) kompaniyaning prefiksi
Shtrix-kodning raqamli belgilanishida birinchi 6-9 ta raqam mahsulot ishlab chiqaruvchisi ro'yxatdan o'tgan GS1 uyushmasining hududiy vakolatxonasi (ro'yxatga oluvchi) kodini ko'rsatadi.Misol:GS1 U...
⚠️ Ishlab chiqaruvchining (tayyorlovchining) soliq identifikatori (majburiy)
Yuridik shaxs - Ishlab chiqaruvchining (mahsulot tayyorlovchisi), GTIN egasining STIRini ko'rsatish kerak.Import qiluvchilar uchun - agar ma'lumot bo'lmasa, pochta indeksini ko'rsating.
⚠️ Ishlab chiqaruvchining (tayyorlovchining) nomi (majburiy)
Tovarni ishlab chiqaruvchi/tayyorlovchining ma'lumotlari qadoqda va unga ilova qilingan hujjatlarda (texnik pasport, yetkazib berish shartnomasi, bojxona deklaratsiyasi va boshqalar) ko'rsatilgan.O...

Дата выдачи разрешительного документа
Необходимо внести значение из поля "Дата выдачи", указанное в разрешительном документе.Документ разрешительного характера — документ, выдаваемый уполномоченным органом в форме разрешения, согласова...
⚠️Номер регистрационного удостоверения (обязательное значение)
Вносимая информация должна соответствовать данным указанным в регистрационном удостоверении. Поле РУ: Raqam/Number/Номер. Пример:
⚠️ Торговое наименование товара (обязательное значение)
Торговое наименование продукта — это название, под которым товар выводится на рынок и продаётся потребителю. Это маркетинговое (коммерческое) название, используемое в продажах, рекламе, на упаковке...
Телефон организации, принимающей претензии
Информация указана на упаковке товара и в сопроводительной документации (технический паспорт, контракт на поставку и т.д.).Пример:Лекарственные средства - информация указана в инструкции по примене...
Информация указана на упаковке товара и в сопроводительной документации (технический паспорт, контракт на поставку и т.д.). Пример: Лекарственные средства - информация указана в инструкции по приме...
Информация указана на упаковке товара и в сопроводительной документации (технический паспорт, контракт на поставку и т.д.). Организация несёт ответственность за соответствие качеству продукции на т...
Место нахождения (адрес) производителя (изготовителя)
Данные производителя/изготовителя товара указаны на упаковке и в сопроводительной документации (технический паспорт, контракт на поставку, таможенная декларация и т.д.).Согласно закону Республики У...
В цифровом обозначении штрихкода первые 6-9 цифр означают код регионального представительства ассоциации GS1 (регистратора), в которой зарегистрировался производитель продукции. Пример: При регист...
⚠️ Налоговый идентификатор производителя (изготовителя) (обязательное значение)
Необходимо указать ИНН юридического лица - Производителя (изготовителя продукции), владельца GTIN. Для импортеров - если информации нет указывать почтовый Индекс.
⚠️ Наименование производителя (изготовителя)