Foydalanuvchining oxirgi harakati Жасур Каюмов-
Foydalanuvchi Жасур Каюмов maqolani yaratdi O‘simlik moylarini raqamli markirovkalash bo‘yicha pilot loyiha: maqsadlar, ishtirok etish tartibi va uslubiy tavsiyalar
O‘zbekiston Respublikasida o‘simlik yog‘larini raqamli markirovkalash tizimini joriy etishga tayyorgarlik ko‘rish maqsadida pilot loyiha amalga oshirilmoqda. Mazkur loyiha mahsulotlarni markirovkal...
Foydalanuvchi Жасур Каюмов maqolani yaratdi 📣O‘simlik moylarini raqamli markirovkalash bo‘yicha pilot loyiha boshlanmoqda
2026-yil 1-iyuldan boshlab O‘zbekiston Respublikasida «ASL BELGISI» mahsulotlarni markirovkalash va kuzatuv milliy axborot tizimida o‘simlik moylarini raqamli markirovkalashni joriy etish bo‘yicha ...
Foydalanuvchi Жасур Каюмов maqolani yaratdi Mineral o‘g‘itlar: VMQ № 203 - majburiy raqamli markalashni joriy etish bosqichlari va TIF TN kodlari ro‘yxati
Umumiy ma'lumotO‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 08.04.2025 yildagi №203-sonli qarori mineral o‘g‘itlar va o‘simliklarni himoya qilish kimyoviy vositalarini majburiy raqamli markalash...
Foydalanuvchi Жасур Каюмов maqolani yaratdi Majburiy raqamli markirovka qilinishi kerak bo‘lgan mineral o‘g‘itlar va o‘simliklarni himoya qilish vositalari
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 203-sonli qarori «Mineral o‘g‘itlar va o‘simliklarni himoya qilish uchun ishlatiladigan kimyoviy vositalarga majburiy raqamli markirovka tizimini jor...

Последнее действие пользователя Жасур Каюмов-
Пользователь Жасур Каюмов создал статью Пилотный проект цифровой маркировки растительных масел: цели, порядок участия и методические рекомендации
В целях подготовки к внедрению цифровой маркировки растительных масел в Республике Узбекистан реализуется пилотный проект, направленный на апробацию процессов маркировки продукции и взаимодействия ...
Пользователь Жасур Каюмов создал статью 📣Стартует пилотный проект по цифровой маркировке растительных масел
С 1 июля 2026 года в Республике Узбекистан стартует пилотный проект по внедрению цифровой маркировки растительных масел в Национальной информационной системе маркировки и прослеживаемости продукции...
Пользователь Жасур Каюмов создал статью Минеральные удобрения: ПКМ № 203 - этапы внедрения обязательной цифровой маркировки и перечень кодов ТН ВЭД
Общая информацияПостановлением Кабинета Министров Республики Узбекистан от 08.04.2025 г. №203 утвержден порядок внедрения обязательной цифровой маркировки минеральных удобрений и химических средств...
Пользователь Жасур Каюмов создал статью Минеральные удобрения и средства защиты растений, подлежащие обязательной цифровой маркировке
Постановлением Кабинета Министров Республики Узбекистан № 203 «О введении системы обязательной цифровой маркировки минеральных удобрений и химических средств, используемых для защиты растений» утве...